Atleti ze ZŠ Jitřní jsou Mistry České republiky

V sobotu 6.10.2012 proběhlo v Olomouci atletické Mistrovství České republiky družstev straších žáků a žákyň. Na tyto atletické závody se probojovalo družstvo starších žáků i družstvo starších žákyň ze sportovní školy Jitřní.

Starší žáci ASK Slavia Praha se stali nejlepším družstvem v celé republice a získali tak cenný titul "Mistr ČR". Chlapci si vítězství opravdu zasloužili, zvítězili s náskokem 64 b. Poprvé od roku 2004, kdy skončili na 3. místě, se zase vrátili na stupně vítězů. Obrovský podíl na tomto úspěchu mají žáci Jitřní:  Š. Kuriš, P. Slavíček a M. Dvořák, kteří získali pro družstvo 29 bodů.

Velmi dobře si také vedla děvčata a konečné 7. místo je také skvělý úspěch. Jediná, která dosáhla na body, byla nejmladší z nich A. Švábíková, výkonem 150 cm obsadila ve výšce 6. místo.

Všem zúčastněným atletům z Jitřní gratulujeme k vynikajícímu sportovnímu úspěchu. Poděkování patří i jejich rodičům za jejich podporu a v neposlední řadě i Marku Čepelákovi za vynikající trenérské vedení.