Plavecko-běžecký pohár pokračuje

Začátkem nového školního roku se konaly dva závody Plavecko-běžeckého poháru, kde jsme v loňském roce získali absolutní prvenství nejen v celé Praze, ale i na republikovém Šampionátu.

1. závod se konal v úterý 18.9.2012 na Praze 5 v Radlicích a běžecká část proběhla na in-line dráze v Nových Butovicích. Nejúspěšnějším závodníkem se stal Tomáš Pivrnec, který zvítězil s velkým náskokem. Dalším úspěchem bylo umístění Amálie Švábíkové na 2. místě a Zuzky Čermákové na 4. místě. Pro zranění se tentokrát nedařilo Ivaně Vávrové, která jinak bývá též úspěšná. Hrdinou závodu však byl Pavel Slavíček, který vybíhal se značným zpožděním, a přesto doběhl na 5. místě. Celkově naše škola obsadila 1. místo.

2. závod tentokrát hostila Praha 8 a to ve středu 10.10.2012. Plavecká část probíhala v Hloubětíně a běhalo se na tubusu metra Rajská zahrada. Zde opět exceloval Tomáš Pivrnec skvělým výkonem. Dalších medailí jsme se nedočkali, i když se všichni snažili na maximum. Celkově to však na vítězství nestačilo, problémem bylo neobsazení nejstarší kategorie dívek – i kdyby doběhla poslední, bodově by nám to bývalo stačilo. Takto jsme skončili na 2. místě.

Všem zúčastněným děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy a za předvedené výkony.