Plavecko-běžecký pohár - vítězství v celoroční soutěži

Poslední školní týden se 11 žáků naší školy zúčastnilo posledního letošního závodu, který byl současně i republikovým Šampionátem. Tentokrát se nemohly zúčastnit i stálé opory, které byly v té době na Letní olympiádě dětí a mládeže. Po závodě došlo na slavnostní vyhlášení výsledků této celoroční soutěže a naše škola získala opět 1. místo. Odměnou za celoroční snahu byl krásný velký pohár. Oceněni byli rovněž nejlepší jednotlivci

Tomáš Pivrnec, 1. místo

Zuzana Čermáková, 2. místo

Klára Kopřivová, 3. místo

Martin Dvořák, 3. místo

Pak nastala chvíle napětí – jako každoročně se v tomto posledním závodě losuje o týdenní pobyt zdarma pro 25 dětí a doprovod. Tentokrát se štěstí usmálo na nás a stali jsme se těmi vylosovanými právě my! Takže jsme si kromě 5 pohárů odnášeli ještě tuto pěknou výhru, takže Ti, co se účastnili Plavecko-běžeckého poháru, se už mohou těšit na září.

Všem zúčastněným děkujeme za celoroční vzornou reprezentaci školy a skvělé výsledky, které dělají i dobré jméno naší škole.